28.10.2017 Hymystä Hymyyn 3

Kiitokset osallistujille!

Ensi vuonna 27-28.10.2018

Otteluohjelmat

Kentät

Kaikki kentät pelikunnossa!

Pelaamme aamun Hymystä illan Hymyyn oli sää sitten mikä tahansa,
muistakaa siis pukeutua sään mukaan!

Hymystä Hymyyn 3 pelataan 28.10.2017 Salossa

 

 

UUSI KAUSI ON HYVÄ ALOITTAA TURNAUKSELLA TAI PÄÄTTÄÄ VANHA KAUSI!

 

Kentät: Salon tekonurmikentät

Kaikki kentät ovat ulkokenttiä.

 

SARJAT

  • P04-11

  • Äijät 5-div. ja alle

  • Naiset

  • peliaika 1x25 min.

Ilmoittaudu TÄSTÄ!

Junioreiden sarjoihin mahtuu lähtökohtaisesti 4-5 joukkuetta ja aikuisten sarjoihin 5-8 joukkuetta, jokaiselle vähintään 4 ottelua, yli-ikäisiä 2 kpl/sarja.

Palkinnot ja säännöt

  • Järjestäjä pitää oikeuden yhdistellä sarjoja

  • Sarjojen voittaja palkitaan pokaalilla!

  • Joka joukkueesta palkitaan Hymystä Hymyyn pelaaja

  • Joukkueet saavat muistoksi turnauksesta diplomin

  • Turnauksessa noudatetaan Palloliiton sääntöjä.

Ilmoittautumiset ja maksut

  • Osallistumismaksu junnut 65 euroa ja äijät+naiset 85 euroa, sis. pelit, tuomarit ja loistavat olosuhteet.

  • Ilmoittautumiset viimeistään pe 20.10.2017 klo 18 mennessä.

  • Otteluohjelma julkaistaan viimeistään su 22.10.2017 klo 18 mennessä.

  • Ilmoittaudu TÄSTÄ!
  • Turnausmaksu lasku lähetetään yhteyshenkilön sähköpostiin

 

Turnauksen järjestää Salon Wilpas jalkapallojuniorit.

Lisätiedustelut: turnauspäällikkö Hasse Robertsson 0500-975662, hasserobertsson@gmail.com

Ilmoittautuneet:

PÄIVITETTY 20.10

Maksaneet tummennetulla

 P04 11 v 11
peliaika 1x25 min.
Pelipaikka: Paukkula KHT
Pelit klo 10-15

1. Wilpas

2. Parkunmäen apassit-04

3. SalPa P04

4. Inter 04 Valkoiset

5. Ilves Pirkkala 05

 

P0506 Enemmän pelanneet 8 v 8
peliaika 1x25 min.
Pelipaikkana: Salo KHT
Pelit klo 14:30-18
Kaksinkertainen sarja

1. LoPS 06

2. PePe 06

3. AC Porkkala

 

P07 Enemmän pelanneet 8 v 8
peliaika 1x25 min.
Pelipaikkana: Moisio KHT
Pelit klo 10-15

1. Wilpas

2. PeU valkoinen

3. Liedon pallo 07, punamusta

4. Liedon pallo 07, musta

5. Tunl AC Kärsämäki

6. HJK/Munkka08

 

P0708 Vähemmän pelanneet 5 v 5
peliaika 1x25 min.
Pelipaikkana: Salo KHT
Pelit klo 9-14

1. Wilpas

2. PeU sininen

3. LEMUNVISA P08

4. Fc SauPa 08

5. Tunl AC Kärsämäki 07

 

P0809 Enemmän pelanneet 5 v 5
peliaika 1x25 min.
Pelipaikkana: Salo KHT
Pelit klo 10-14
Kaksinkertainen sarja

1. Wilpas

2. FC Halikko P09

3. PePe

 

P11 5 v 5
peliaika 1x25 min.
Pelipaikkana: Salo KHT
Pelit klo 9-14

1. Wilpas Jonit

2. APU 2011

3. FC Halikko

4. PTU

5. Wilpas Fredit

 

Äijät 5-div. ja alle 8 v 8
peliaika 1x25 min.
Pelipaikkana: Salo KHT
Pelit klo 15-19

1. Wikurit4550

2. Legendat

3. Saupa dieselit 

4. KYIF Oldboys

 

Naiset 8 v 8
peliaika 1x25 min.
Pelipaikkana: Halikko KHT
Pelit klo 11-15:30

1. FC Vohvelit

2. FC Ruskon Pallo

3. PePe Timantit

4. FC PMS

5. Fc SauPa Women

6. FC Ohilaukaus

7. Fc Fasaanittaret

8. FC Ruskon Pallo Mamat