YHTEYSTIEDOT

Salon Vilpas ry. / Jalkapallo

Vilhonkatu 9
24100 Salo

Salon  Wilpas jalkapallon yhteystiedot  2019

Juniorit

Junioripäällikkö 

Hasse Robertsson 0500-975662, hasserobertsson@gmail.com

Valmennuspäällikkö

Toni Vainio 045-665 7992, t.t.vainio@hotmail.com

Valmentajien kouluttaja:

Heikki Altonen 050-596 7714, heikki.altonen@gmail.com

Maalivahtivalmentaja

Martti Vanhatalo 044-206 1107, martti.vanhatalo@edu.salo.fi

P040506

Vastuuvalmentaja

Hasse Robertsson 0500-975 662, hasserobertsson@gmail.com

Valmentaja

Toni Vainio 045-665 7992, t.t.vainio@hotmail.com

Joukkueenjohtajat

Susanne Rättö 040 707 9358, susanne.functio@gmail.com

Päivi Söderberg 050 911 3231, paivi.soderberg@sskky.fi

Rahastonhoitaja

Matti Telenius 050-557 9091, matti.telenius@hotmail.fi

P0708

Vastuuvalmentaja

Ilja Sokko 040 7643607, parmankinkku@gmail.com

Joukkueenjohtajat

Pia Nykänen 050-528 9947, pia.nykanen@koski.fi

Maria Mettala 044-575 6280, maria.mettala@salo.salonseutu.fi

Talkoovastaava

 Maiju Similä 044-533 1462, mauku@simila.org

P0910

Vastuuvalmentaja

Tommi Römpötti 040-573 2818, tommi.rompotti@gmail.com

Valmentaja

Joni Lindholm 040-742 5672, jonilindholm@windowslive.com

Valmentaja

Riku Leino 0404864745, riku.leino@movetec.fi

Joukkueenjohtaja

Sini Ikäläinen 045-232 0433, sininsydan@gmail.com

P1112

Vastuuvalmentaja

Joni Silventoinen 040-743 5275, silventoinenjoni@gmail.com

Valmentaja

Fred Smit 040-195 9575, fredsmit81@gmail.com

Valmentaja

Markus Metsänoja 040-162 2963, markus.metsanoja@srv.fi

Joukkueenjohtaja

Juha Jokiniemi 040-728 2850, jt.jokiniemi@gmail.com 

P13 (14)

Vastuuvalmentaja

Hasse Robertsson 0500-975 662, hasserobertsson@gmail.com

T10-14

Vastuuvalmentaja

Tomi Kuokkanen 050-487 2700, tomi.kuokkanen@gmail.com

Valmentaja 

Anniina Ruuskanen

Talvikauden jalkapalloleikkikoulu (Pojat 20011-14 syntyneet, Tytöt 2010-2014 syntyneet)

Yhteyshenkilö (pallotilaukset, poissaoloilmoitukset)

Hasse Robertsson 0500-975662 hasserobertsson@gmail.com

Ohjaajat

Anniina Ruuskanen

Tero Järvinen

Jalkapallojaosto

Puheenjohtaja/ Rahastonhoitaja

Markku Larsson 041-502 4731, markku.larsson(at)salo.salonseutu.fi

Yhteyshenkilö

Sami Keto-oja 0400-790 394, sami.keto-oja(at)smail.fi

Markkinointi

Esa Liman 0500-465 096

Edustusjoukkue

Joukkueenjohtaja

Sami Keto-oja 0400-790 394, sami.keto-oja(at)smail.fi

Valmentaja

Markus Aho 041-502 4340, giggs_82@hotmail.com

Apuvalmentajat

Martti Kuvaja 050-533 9927, martti.j.kuvaja(at)gmail.com
Jukka Mälkönen 040-543 1436, jukka.malkonen(at)solumuovi.fi

2-joukkue

Valmentaja

Rauli Suominen 044-258 3755, rauli.suominen@saloteam.fi

Yhteyshenkilö

Ari-Pekka Hakanpää 040-721 9065, hakis65@windowslive.com

Ikämiehet 35-vuotta FUTSAL (1983 ja aik. syntyneet)

Yhteyshenkilö

Uolevi Nurmi 040-738 7281 janneuolevi@gmail.com

Ikämiehet 45-vuotta (1973 ja aik. syntyneet)

Yhteyshenkilö:

Hasse Robertsson 0500-975662, hasserobertsson@gmail.com

Ikämiehet 50-vuotta (1968 ja aik. syntyneet)

Yhteyshenkilö

Timo Lähteenmäki 044-206 6950, timo.lahteenmaki.salo.fi

Naiset/ Tytöt (2002 ja aik.syntyneet)

Yhteyshenkilö

Piia Keto-oja 0400-897796, piia.keto-oja(at)salo.salonseutu.fi


Jos kysyttävää junioritoiminnasta, laita viestiä tulemaan!