YHTEYSTIEDOT

Laskutus ja toimisto


Salon Vilpas ry / Jalkapallo
Vilhonkatu 9
24100 Salo

Salon  Wilpas jalkapallon yhteystiedot  2021

JUNIORIJAOSTO

Puheenjohtaja:

Toni Vainio

045-665 7992, t.t.vainio@hotmail.com

Sihteeri ja rahastonhoitaja:

Hasse Robertsson

0500-975662, hasserobertsson@gmail.com


Jäsenet:

Maiju Similä, Matti Telenius, Jyrki Leinonen, Sami Keto-oja

Sini Ikäläinen, Juha Jokiniemi, Tapio Merikukka, Maria Mettala,

Marjut Jalonen, Tiina Hämäläinen, Minna Asp ja Sampsa Nurmi

JUNIORITOIMINTA

Toiminnanjohtaja
Hasse Robertsson 0500-975662, hasserobertsson@gmail.com
Vastuualueet: Turnaukset, tapahtumat, leikkikoulut, 3BOLD HIPPO CUP, joukkuetoiminta

Valmennuksen kehittäjä
Heikki Altonen 050-596 7714, heikki.altonen@gmail.com
Vastuualue: Valmentajat

Maalivahtivalmentaja
Jyri Kangasniemi 044-299 8144, Jyri.Kangasniemi@salo.fi
Vastuualue: Maalivahdit

Jojo-kouluttaja
Juha Jokiniemi 040-728 2850, jt.jokiniemi@gmail.com
Vastuualue: Joukkueenjohtajat 

TALVIKAUDEN LEIKKIKOULU (Pojat 20014-16 syntyneet, Tytöt 2014-2016 syntyneet)

Yhteyshenkilö (pallotilaukset, poissaoloilmoitukset)

Hasse Robertsson 0500-975662 hasserobertsson@gmail.com

Ohjaajat

Tero Järvinen 040-969 1013

Liinu Jokela

WILPAS TYTÖT 2012-15

Vastuuvalmentaja

Tomi Kuokkanen 050-487 2700, tomi.kuokkanen@gmail.com

Valmentaja

Toni Huuhka 050-525 8886, tonihuuhka@gmail.com

Valmentaja

Jani Parkkinen 044-239 0600, parkkinen83@gmail.com

Joukkueenjohtaja

Marjut Jalonen 040-767 6102, marjut.jalonen89@luukku.com

Rahastonhoitaja

Irina Aihos 040-572 6017, irina.aihos@gmail.com

WILPAS POJAT 2007-08

Vastuuvalmentaja

Ilja Sokko 040-764 3607, parmankinkku@gmail.com

Valmentaja

Tero Isoviita 044-577 3277, tero.isoviita@gmail.com

Joukkueenjohtaja

Maria Mettala 044-575 6280, maria.mettala@salo.salonseutu.fi

WILPAS POJAT 2009-10

Vastuuvalmentaja

Tommi Römpötti 040-573 2818, tommi.rompotti@gmail.com

Valmentaja

Arttu Ahtaanluoma 0400-535 559, ahtaanluoma@gmail.com

Huoltaja

Riku Leino 040-4864745, riku.leino@movetec.fi

Joukkueenjohtaja

Pauliina Alho 040-594 5287, pauliina_alho@hotmail.com

WILPAS POJAT 2011-12

Vastuuvalmentaja: 

Fred Smit 040-195 9575, fredsmit81@gmail.com

Valmentaja: 

Joni Silventoinen 040-743 5275, silventoinenjoni@gmail.com

Valmentaja

Markus Metsänoja 040-162 2963, markus.metsanoja@gmail.com 

Valmentaja

Tomi Lahtinen 040-162 5005, Tomixius@gmail.com

Joukkueenjohtaja:

Juha Jokiniemi 040-728 2850, jt.jokiniemi@gmail.com 

WILPAS POJAT 2013-14

Vastuuvalmentaja

Tomi Lemminkäinen 045-1102253, tomi.lemminkainen@lpviesti.fi

Valmentaja

Mika Känkänen 0400-722 918, mika.kankanen@piiroinen.com

Valmentaja

Tuomas Kleme 044-7733408, tuomaskleme@hotmail.com

Valmentaja

Ardalan Rasul 045-323 9889, Ardalan_figo@hotmail.com

Joukkueenjohtaja

Sampsa Nurmi 041-5035316, sampsa.nurmi@gmail.com

Rahastonhoitaja

Lauri Parkkinen 040-587 7473, parkkinen.lauri@gmail.com

WILPAS POJAT 2015 (-16)

Vastuuvalmentaja

Hasse Robertsson 0500-975 662, hasserobertsson@gmail.com

Valmentaja

Ali Mourzagh 041-714 5168, aligalg@yahoo.com

Joukkueenjohtaja

Minna Asp 040-5514835, minna.kananen@gmail.com

JALKAPALLOJAOSTO

Puheenjohtaja/ Rahastonhoitaja

Markku Larsson 041-502 4731, markku.larsson@salo.salonseutu.fi

Yhteyshenkilö

Sami Keto-oja 0400-790 394, sami.keto-oja@smail.fi

EDUSTUSJOUKKUE

Joukkueenjohtaja

Sami Keto-oja 0400-790 394, sami.keto-oja@smail.fi

Valmentaja

Teemu Kesänen 040-767 8409, teukmaister@gmail.com

2-JOUKKUE

Joukkueenjohtaja

Anniina Ruuskanen 0509187268, ruuskanenanniina@gmail.com

Vastuuvalmentaja (yhteyshenkilö)

Tero Järvinen 040-969 1013, Tero11979@luukku.com

Rahastonhoitaja

Hasse Robertsson 0500-975 662, hasserobertsson@gmail.com

IKÄMIEHET 35-VUOTTA FUTSAL (1986 ja aik. syntyneet)

Yhteyshenkilö

Uolevi Nurmi 040-738 7281 janneuolevi@gmail.com

IKÄMIEHET 45-VUOTTA (1976 ja aik. syntyneet)

Yhteyshenkilö:

Hasse Robertsson 0500-975662, hasserobertsson@gmail.com

NAISET (2006 ja aik.syntyneet)

Yhteyshenkilö

Piia Keto-oja 0400-897796, piia.keto-oja@salo.salonseutu.fi